| Brand | Rolex |
| Model |
Submariner |
| Reference | 126619lb |
| Case | 18K White Gold |
| Bracelet | Oyster 18K White Gold |
| Box | Yes |
| Paper | Yes |
| Condition | Mint |
| Additional Info | – |
Rolex Submariner Date 41mm 126619lb 18K White Gold Blue Bezel Watch
$ 39'346.00
Categories: Rolex, Submariner
Be the first to review “Rolex Submariner Date 41mm 126619lb 18K White Gold Blue Bezel Watch” Cancel reply
Related products
$ 75'000.00
$ 26'000.00














Reviews
There are no reviews yet.