Unworn Rolex Batgirl 126710BLNR GMT-Master II Steel on Jubilee Watch, Complete Set (Rolex Box, Rolex Card 2025)
Specifications:
| Reference Number: | 126710BLNR |
| Original Papers: | YES |
| Box: | YES |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 40mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Stainless Steel |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band Name | Jubilee |
| Clasp | Rolex Folding Oysterlock Safety Clasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Self-winding |






















Reviews
There are no reviews yet.