Omega 220.10.38.20.12.001 Seamaster Aqua Terra Co-Axial Yellow Dial
| Condition | New/Unworn |
| Edition | Special Edition |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 38mm |
| Case Thickness | 16.50mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Yellow |
| Crystal | Anti-Reflective Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fixed |
| Screw-in Crown | No |
| Water Resistance | 150m |
| Case Back | |
| Band Material | Stainless Steel |
| Color/Finish | Stainless Steel |
| Clasp | Tang Buckle |
| Movement | Automatic – Chronometer |
| COSC Certified | Yes |














Reviews
There are no reviews yet.