| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 40mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Stainless Steel |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band Name | Oyster |
| Clasp | Rolex Folding Oysterlock Safety Clasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Self-winding |
Rolex 126710BLNR GMT-Master II Batman Bezel Watch
$ 19'570.00 Original price was: $ 19'570.00.$ 18'300.00Current price is: $ 18'300.00.
Category: Rolex
Be the first to review “Rolex 126710BLNR GMT-Master II Batman Bezel Watch” Cancel reply
Related products
$ 30'591.00
$ 75'000.00
$ 42'230.00














Reviews
There are no reviews yet.